اولین همایش کودک کتابخوان من؛ راهکارهای ترویج خواندن در بین کودکان و نوجوانان

//اولین همایش کودک کتابخوان من؛ راهکارهای ترویج خواندن در بین کودکان و نوجوانان

اولین همایش کودک کتابخوان من؛ راهکارهای ترویج خواندن در بین کودکان و نوجوانان

اولین همایش «کودک کتابخوان من: راهکارهای ترویج خواندن در بین کودکان و نوجوانان»

این همایش توسط انجمن کتابداری و اطلاع رسانی شاخه خوزستان و با همکاری انجمن علمی ارتقای کتابخانه‌های عمومی ایران در روز ۲۲ بهمن ماه ۱۳۹۷، ساعت ۸ شب (به مدت ۲ ساعت) در نمایشگاه بین‌المللی کتاب اهواز، غرفه سرای اهل قلم برگزار می‌شود.

مدرس این همایش دکتر منصور کوهی رستمی، عضو هیأت علمی گروه علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه شهید چمران اهواز و مدیرکل کتابخانه های عمومی استان خوزستان است.

از جمله مطالبی که در این همایش ارائه خواهد شد عبارتند از:

نقش و جایگاه کتاب و خواندن برای کودکان‌ونوجوانان، ویژگی‌های شخصیتی و روانشناختی گروه‌های سنی کودک‌ونوجوان، کتاب‌های مناسب هر گروه سنی و راهکارهای ترویج خواندن در بین کودکان‌ونوجوانان.

این همایش نخستین همایش از سلسله همایش‌های «کودک کتابخوان من» است که با تأکید بر گروه سنی تولد تا ۳ سالگی برگزار می‌شود و همایش‌های بعدی بر اساس گروه‌های سنی مختلف از جمله ۳ تا ۶ سال، ۷ تا ۹ سال، ۹ تا ۱۱ سال و ۱۲ سال به بالا برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت نام به صورت حضوری به غرفه اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان خوزستان (سالن خلیج فارس) در نمایشگاه بین‌المللی کتاب اهواز (واقع در اهواز، کیانپارس، محل دائمی نمایشگاه‌ها) مراجعه، و یا در شبکه‌های اجتماعی به شماره ۰۹۰۱۲۰۴۶۰۹۲ پیامک ارسال نماید.

 

زمان: ساعت ۲۰:۰۰، ۱۳۹۷/۱۱/۲۲

مکان: نمایشگاه بین المللی اهواز، سرای اهل فلم

 

۱۳۹۷-۱۱-۲۱ ۲۰:۳۰:۴۲ +۰۳:۳۰بهمن ۱۸ام, ۱۳۹۷|اخبار|۰ Comments

Leave A Comment