بازدید رئیس انجمن از کتابخانه روستای قاضی جهان شهرستان آذرشهر

//بازدید رئیس انجمن از کتابخانه روستای قاضی جهان شهرستان آذرشهر

بازدید رئیس انجمن از کتابخانه روستای قاضی جهان شهرستان آذرشهر

دکتر محمد حسن زاده، رئیس انجمن علمی ارتقای کتابخانه‌های عمومی  از کتابخانه‌ی روستای قاضی جهان شهرستان اذرشهر بازدید کردند.

رئیس انجمن علمی ارتقای کتابخانه‌های عمومی ضمن مصاحبت با مسئول کتابخانه روستای قاضی جهان، از نزدیک فعالیت‌های بخش‌های مختلف این کتابخانه را بررسی کردند. در حاشیه این بازدید نشست کوتاهی بین رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان اذرشهر، مسئول کتابخانه و کتابدار کتابخانه صورت پذیرفت. دکتر حسن‌زاده با اشاره به ظرفیت شهرستان اذرشهر در جذب خیرین و پتانسیل‌های محیطی جهت ارتقای کتابخانه‌ی روستا و تبدیل آن به مرکز اجتماعی فرهنگی شهر افزود.

وی افزود؛ کتابخانه عمومی می‌تواند امکانات خوبی برای نوسوادان و خانم‌های خانه‌دار فراهم آورد. کتابداران می‌توانند با برگزاری کلاس‌های مختلف مهارت اندوزی در کنار درآمدزایی برای کتابخانه که امروزه به عنوان یکی از مهم‌ترین معضلات سازمان‌هاست کاربران بیشتری را به سمت کتابخانه گسیل نمایند، کتابخانه می‌تواند مرکزی برای نوسوادان و حتی بیسوادان باشد، افراد دارای سواد خواندن و نوشتن می‌توانند افرادی را که از این نعمت محرومند برخوردار کرده و برای آن‌ها کتاب بخوانند.

۱۳۹۸-۸-۱۵ ۱۴:۵۰:۱۴ +۰۳:۳۰آبان ۱۳ام, ۱۳۹۸|اخبار|۰ Comments

درج نظر