معرفی بخش ناشنوایان کتابخانه عمومی نشویل (Nashville)

//معرفی بخش ناشنوایان کتابخانه عمومی نشویل (Nashville)

معرفی بخش ناشنوایان کتابخانه عمومی نشویل (Nashville)

معرفی بخش ناشنوایان کتابخانه عمومی نَشویل (nashville):

نوشته جناب آقای میثم جوانبخت، رئیس اداره امور کتابخانه های اداره کل فارس

بخش ناشنوایان کتابخانه عمومی نشویل تحت عنوان خدمات کتابخانه برای افراد ناشنوا و افراد دارای مشکل ناشنوایی در شهر نَشویل مرکز ایالت تنسی آمریکا و مرکز شهرستان دیویدسن، تنسی قرار دارد. این کتابخانه عمومی همه روزه از دوشنبه تا جمعه از ساعت ۹ صبح تا ۵ عصر به ناشنوایان خدمات ارائه می دهد. این بخش در طبقه سوم کتابخانه عمومی نشویل قرار دارد. این کتابخانه دارای پارکینگ ویژه ناشنوایان می باشد.خدمات کتابخانه برای افراد ناشنوا و افراد دارای مشکل ناشنوایی در سطح محلی در شهر نشویل، از اوت ۱۹۷۸ و در ایالت تنسی از سال ۱۹۸۳ دایر گردید.
بخش ناشنوایان کتابخانه عمومی نشویل تحت عنوان خدمات کتابخانه برای افراد ناشنوا و افراد دارای مشکل ناشنوایی برای پاسخگویی به نیازهای اطلاعاتی خدمات زیر را ارائه می دهد:
دسترسی به خدمات video relay service: یک سرویس مخابراتی تصویری است که به افراد ناشنوا، افراد کم شنوا و افراد دارای اختلال گفتاری اجازه برقراری ارتباط را می دهد.
نمایش فیلم های ویدیویی که به نشانی زیر فیلم ها قابل مشاهده است.
https://tndeaflibrary.nashville.gov/learn/videos
امانت منابع اطلاعاتی از قبیل کتاب، فیلم و تجهیزات مخصوص ناشنوایان با بیش از ۱۲۷۵۰ مورد. هر کدام از این منابع را می توان به مدت ۳ هفته به امانت برد.
معرفی منابع جدید اضاف شده به کتابخانه :
https://tndeaflibrary.nashville.gov/library/new-materials
وجود بیش از ۷۰ نمونه کتابشناسی موضوعی مربوط به ناشنوایان در کتابخانه
کارت عضویت در کتابخانه:
ارائه خدمات معرفی سازمان ها : تلاش برای تهیه فهرست جامعی از برنامه ها،آزانس ها و سازمان ها در سراسر ایالت تنسی. این سرویس هیچ تلاشی برای قضاوت در مورد کیفیت خدمات ارائه شده توسط سازمان ها و آزانس ها که در فهرست ذکر شده اند را ندارد و فقط معرفی می کند.به دو طریق این سرویس ارائه می شود ۱- بر اساس منطقه ۲- بر اساس دسته بندی موضوعی https://tndeaflibrary.nashville.gov/directory/tn-directory-of-services
ارائه تقویم از برنامه های مختلف برگزار شده در کتابخانه از قبیل ورک شاپ های بهداشت و سلامت ،کارگاه های آموزشی

۱۳۹۷-۱۲-۶ ۲۰:۴۵:۰۰ +۰۳:۳۰اسفند ۶ام, ۱۳۹۷|یادداشت‌ها|۰ Comments

Leave A Comment