برگزاری چهارمین پیش نشست همایش بین المللی؛خدمات بازاریابی در کتابخانه های عمومی

//برگزاری چهارمین پیش نشست همایش بین المللی؛خدمات بازاریابی در کتابخانه های عمومی

برگزاری چهارمین پیش نشست همایش بین المللی؛خدمات بازاریابی در کتابخانه های عمومی

وبینار «خدمات بازاریابی در کتابخانه های عمومی» برگزار می شود

چهارمین برنامه از پیش نشست های همایش بین المللی طراحی و توسعه کتابخانه های عمومی ۲۹ دی ماه به صورت مجازی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی انجمن علمی ارتقا کتابخانه های  عمومی ایران به نقل از روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان فارس، در ادامه برنامه های همایش بین المللی طراحی و توسعه خدمات کتابخانه های عمومی، چهارمین پیش نشست مجازی با موضوع «خدمات بازاریابی در کتابخانه های عمومی، چگونگی برقراری ارتباط و نحوه ارائه خدمت» به میزبانی شهر شیراز برگزار خواهد شد.

سخنران این نشست کاترینا ایسبرگ، مدیر کتابخانه های شهر هلسینبورگ و عضو هیات مدیره سابق ایفلا است و دبیری این نشست نیز بر عهده لیلی سیفی، دانشیار دانشگاه بیرجند خواهد بود.

وبینار «خدمات بازاریابی در کتابخانه های عمومی» روز چهارشنبه ۲۹ دی ماه ساعت ۱۸ به وقت تهران به صورت مجازی برگزار می شود و علاقه مندان می‌توانند از طریق پیوند https://skyroom.online/ch/farspl/farslib مهمان نشست باشند.

گفتنی است، سه پیش نشست نخست این همایش نیز تاکنون با موضوعات «اصول طراحی خدمت در کتابخانه‌های عمومی: توجه به نیاز و رضایت مشتری»، «رویکرد سیاستگذاران به توسعه خدمات کتابخانه‌های عمومی» و «پیوند زیربنایی خدمات‌رسانی کتابخانه‌های عمومی با صلح و حقوق بشر» برگزار شده است.

۱۴۰۰-۱۰-۲۳ ۱۲:۱۵:۱۹ +۰۳:۳۰دی ۲۳ام, ۱۴۰۰|اخبار|۰ Comments

درج نظر