ویژه کاربران و کتابداران کتابخانه های عمومی؛وبینار «نقش تغذیه و سبک زندگی سالم در پیشگیری از دیابت نوع ۲» برگزار می‌شود

//ویژه کاربران و کتابداران کتابخانه های عمومی؛وبینار «نقش تغذیه و سبک زندگی سالم در پیشگیری از دیابت نوع ۲» برگزار می‌شود

ویژه کاربران و کتابداران کتابخانه های عمومی؛وبینار «نقش تغذیه و سبک زندگی سالم در پیشگیری از دیابت نوع ۲» برگزار می‌شود

وبینار «نقش تغذیه و سبک زندگی سالم در پیشگیری از دیابت نوع ۲» برگزار می‌شود

وبینار «نقش تغذیه و سبک زندگی سالم در پیشگیری از دیابت نوع ۲» ویژه کاربران و کتابداران کتابخانه های عمومی کشور ۲۵ دی ماه برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی انجمن علمی ارتقا کتابخانه های عمومی ایران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، وبینار «نقش تغذیه و سبک زندگی سالم در پیشگیری از دیابت نوع ۲» ویژه کاربران و کتابداران کتابخانه های عمومی به همت معاونت دانشجویی فرهنگی دانشکده پیراپزشکی با همکاری مرکز تحقیقات دیابت پژوهشگاه علوم غدد و متابولیسم دانشگاه علوم پزشکی تهران، نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و انجمن علمی ارتقای کتابخانه‌های عمومی ایران برگزار می شود.

حسین رضایی زاده، متخصص طب ایرانی و دانشیار دانشگاه علوم پزشکی تهران و نازلی نمازی، متخصص تغذیه و دانشیار دانشگاه علوم پزشکی تهران به عنوان مدرس در این وبینار حضور خواهند داشت.

 وبینار «نقش تغذیه و سبک زندگی سالم در پیشگیری از دیابت نوع ۲» ساعت ۱۰ صبح روز شنبه ۲۵ دی  ۱۴۰۰ برگزار می شود و علاقه مندان می توانند از طریق پلتفرم اسکای روم به نشانی Skyroom.online/ch/researchpl/webinar در این برنامه شرکت کنند.

همچنین این برنامه بصورت زنده از طریق پایگاه اطلاع رسانی نهاد www.iranpl.ir، صفحه مجازی نهاد در اینستاگرام @iranlibraries و صفحه آپارات نهاد www.aparat.com/iranpl پخش خواهد شد.

۱۴۰۰-۱۰-۲۳ ۱۲:۰۶:۵۶ +۰۳:۳۰دی ۲۳ام, ۱۴۰۰|اخبار|۰ Comments

درج نظر