به مناسبت روز پزشک بررسی می‌شود؛ایده‌هایی برای اصلاح سبک زندگی طبق آموزه‌های ابن سینا

//به مناسبت روز پزشک بررسی می‌شود؛ایده‌هایی برای اصلاح سبک زندگی طبق آموزه‌های ابن سینا

به مناسبت روز پزشک بررسی می‌شود؛ایده‌هایی برای اصلاح سبک زندگی طبق آموزه‌های ابن سینا

نشست «اصلاح سبک زندگی مبتنی بر طب ایرانی و آموزه‌های ابن ‌سینا» با سخنرانی حسین رضایی‌زادهف متخصص طب ایرانی و دانشیار دانشگاه علوم‌پزشکی تهران برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی انجمن علمی ارتقا کتابخانه های عمومی ایران به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، نشست «اصلاح سبک زندگی مبتنی بر طب ایرانی و آموزه‌های ابن ‌سینا» به مناسبت روز پزشک و بزرگداشت حکیم ابوعلی‌سینا توسط نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و با همکاری انجمن ارتقاء کتابخانه‌های عمومی ایران و گروه کتابداری و اطلاع‌رسانی پزشکی و دانشکده طب ایرانی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می‌شود.

این نشست از ساعت ۱۰ الی ۱۲ روز یکشنبه ششم شهریورماه با سخنرانی حسین رضایی‌زاده (متخصص طب ایرانی و دانشیار دانشگاه علوم‌پزشکی تهران) برای کاربران و کتابداران کتابخانه‌های عمومی کشور برگزار می‌شود.

فاطمه شیخ‌شعاعی و محمدجواد منصورزاده دبیران این نشست هستند که از پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد  www.tehranpl.ir، صفحه آپارات www.aparat.com/tehranpl/live، و صفحه اینستاگرام نهاد @tehranpl به صورت زنده پخش خواهد شد.

همچنین علاقه‌مندان می‌توانند در زمان اعلام شده از طریق نشانیِ Skyroom.online/ch/researchpl/salamat در این نشست حاضر شوند.

2022-08-24T13:43:24+04:30آگوست 24th, 2022|دسته‌بندی نشده|۰ Comments

درج نظر