در ادامه سلسله وبینارهای حوزه سلامت؛ وبینار «عوامل خطر و گروه های در معرض خطر پوکی استخوان» برگزار می‌شود

وبینار «عوامل خطر و گروه های در معرض خطر پوکی استخوان» برگزار می‌شود


با هدف افزایش آگاهی و سلامت کاربران و کتابداران کتابخانه های عمومی کشور وبینار «عوامل خطر و گروه های در معرض خطر پوکی استخوان» با سخنرانی گلناز صمدی، فوق تخصص غدد و متابولیسم برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی انجمن علمی ارتقا کتابخانه های عمومی ایران به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، وبینار «عوامل خطر و گروه های در معرض خطر پوکی استخوان» ویژه کاربران و کتابداران کتابخانه های عمومی کشور، یکشنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۱ با همکاری مشترک «انجمن ارتقاء کتابخانه‌های عمومی ایران» و «دانشگاه علوم پزشکی تهران» برگزار می‌شود.

در این نشست مجازی که به دبیری فاطمه شیخ شعاعی و محمدجواد منصورزاده برگزار می‌شود، دکتر گلناز صمدی، فوق تخصص غدد و متابولیسم به سخنرانی درباره عوامل خطر و گروه های در معرض خطر پوکی استخوان خواهد پرداخت.

کاربران و کتابداران کتابخانه های عمومی کشور می‌توانند از ساعت ۱۰ تا ۱۲ یکشنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۱ از طریق اسکای روم به نشانی www.skyroom.online/ch/researchpl/salamat در این نشست حضور پیدا کنند.

همچنین این برنامه به صورت زنده از طریق پایگاه اطلاع رسانی نهاد www.iranpl.ir و صفحه آپارات نهاد www.aparat.com/iranpl پخش خواهد شد.

2022-10-15T15:09:23+03:30اکتبر 15th, 2022|اخبار|۰ Comments

درج نظر