به میزبانی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان سیستان و بلوچستان؛ وبینار «نقش کتابخانه‌های عمومی در حمایت از کارآفرینی اجتماعی» برگزار می‌شود

در راستای برگزاری «همایش بین‌المللی کتابخانه‌های عمومی و کسب‌وکارهای کوچک»، دومین پیش‌نشست با عنوان «نقش کتابخانه‌های عمومی در حمایت از کارآفرینی اجتماعی» به میزبانی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی انجمن علمی ارتقا کتابخانه های عمومی ایران به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، در راستای برگزاری «همایش بین‌المللی کتابخانه‌های عمومی و کسب‌وکارهای کوچک»، دومین پیش‌نشست با عنوان «نقش کتابخانه‌های عمومی در حمایت از کارآفرینی اجتماعی» به میزبانی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود.

در این نشست لیلی سیفی، عضو هیئت علمی گروه علم اطلاعات و دانش‌شناسی دانشگاه بیرجند و عضو هیئت مدیره انجمن علمی ارتقای کتابخانه‌های عمومی ایران و اعظم صنعت‌جو، دبیر علمی همایش و عضو هیئت علمی گروه علم اطلاعات و دانش‌شناسی دانشگاه فردوسی مشهد به سخنرانی خواهند پرداخت.

علاقه‌مندان می‌توانند روز چهارشنبه سوم اسفند ماه ۱۴۰۱ ساعت ۹ تا ۱۱ از طریق نشانی https://www.skyroom.online/ch/reserchpl/sb  در این برنامه شرکت کنند.

گفتنی است، وبینار «نقش کتابخانه‌های عمومی در حمایت از کارآفرینی اجتماعی» دومین پیش‌نشستی است که با معرفی مؤثر و مفید کسب‌وکارهای کوچک با استفاده از ظرفیت کتابخانه‌های عمومی در راستای اهداف «دومین همایش بین‌المللی کتابخانه‌های عمومی: کتابخانه‌های عمومی و کسب‌وکارهای کوچک» (مشهد مقدس، ۲۵ و ۲۶ مهرماه ۱۴۰۲) برگزار می‌شود. نخستین پیش‌نشست ۲۵ بهمن ماه با موضوع «نقش کتابخانه‌های عمومی در توسعه کارآفرینی بانوان» با حضور اعظم صنعت‌جو و نسرین یوسفی عارفی به میزبانی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان خراسان رضوی برگزار شد.

2023-02-21T14:09:02+03:30فوریه 21st, 2023|اخبار|۰ Comments

درج نظر